1000 km. lenktynės

2014-07-16


„1000 km lenktynės“ – ilgų distancijų automobilių lenktynės – didžiausias metų autosporto renginys Baltijos regione. Jau keturiolika metų iš eilės Lietuvoje organizuojama greičio ir azarto fiesta, į kurią susirenka dalyviai iš tokių valstybių kaip Didžioji Britanija, Olandija, Rusija, Belgija, Latvija, Estija, Lenkija ir kt., pritraukia šimtatūkstantines žiūrovų minias, o lenktynių transliacijos per televiziją stebimos bemaž milijoninės žiūrovų auditorijos. Tris dienas vykstančio renginio metu didelis dėmesys skiriamas ne tik pačioms lenktynėms, bet ir atsakomybės bei saugumo kelyje propagavimui, o taip pat ir renginio pramoginei daliai, kurios metu į programą įtraukiami ne tik sportininkai bei jų palaikymo komandos, bet ir auto sporto mėgėjai bei renginio svečiai. „1000 km lenktynių“ atidarymo šou vyksta Palangos miesto centre, kuriame auto sporto entuziastai bei miesto svečiai gali iš arčiau pamatyti sportinius automobilius išsirikiavusius šalia centrinės mieto aikštės. Koncertas, žaidimai ir viktorinos, sportinių automobilių paradas bei trumpų distancijų sprinto varžybos, lenktynių atidarymo šventę padaro ypač patrauklią žiūrovams. Beveik iki pat „ 1000 km lenktynių“ starto trasoje vyksta ne mažiau žiūrovų dėmesio sulaukiančios Istorinių automobilių, Dzintara Volga bei Mini žiedo lenktynės. Siekiant visapusiškai įtraukti komandas ir jų sirgalius, organizuojamos žiūrovų ir komandų labai pamėgtos 1000 m. mechanikų bėgimo varžybos, skelbiami totalizatoriai ir loterijos. Taip pat organizuojamas ir „Drag“ automobilių traukos čempionatas skatinantis saugų eismą keliuose ir raginantis lenktyniauti tik tam pritaikytose trasose. Renginio organizatoriai kartu su Lietuvos policija, LR Susisiekimo ministerija ir Lietuvos automobilių kelių direkcija edukacinę veiklą vykdo ne tik trasoje, bet ir šalia jos. Čia įrengiami saugos diržų ir automobilio virtimo simuliatoriai, taip pat norintys gali pasitikrinti blaivumą alkotesteriu. Tradiciškai įrengiama ir vaikų saugaus eismo klasė, kurioje ugdomas jaunųjų eismo dalyvių sąmoningumas kelyje.

Anonsai (1000 km. lenktynės)

Kiti renginiai

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS 2018-04-05

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS

Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers. 2018-01-23

Watch the Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers in Vilnius and learn more about the progress of the project and what is planned for this year.

Makroprudencinės politikos konferencija 2017 2017-05-11

Lietuvos bankas organizuoja tarptautinę konferenciją „Ar nekilnojamojo turto kainos turėtų būti vienas iš makroprudencinės politikos tikslų?“ Ji aukšto lygio makroekonominės politikos formuotojus iš europinių ir tarptautinių institucijų,...

Lietuvos bankas 2017-03-14

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristato 2016 m. bankų sektoriaus rezultatus, naujausias skolinimo ir skolinimosi tendencijas, prognozes, vykstančius pokyčius mokėjimo paslaugų rinkoje.

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata” 2017-03-08

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata”

PR Lapės 2016 2017-01-23

„PR Lapės 2016“ – tai kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto apdovanojimai, kurių tikslas – įvertinti bei apdovanoti įdomiausius komunikacijos projektus.