Diskusija "Lietuva, quo vadis? Ar mokame dalintis"

2014-11-28


Šioje diskusijoje kelsime klausimą, ar Lietuva turi filantropijos kultūrą ir ko reikia kad ji klestėtų? Ar filantropija - būtinas brandžios visuomenės elementas? Ar rūpestis visuomenės ‎gerove yra elito pareiga ar dalintis turime išmokti visi? Kas šiandien Lietuvoje yra filantropija - marketingo priemonė, reklaminis triukas ar nuoširdus noras prisidėti kuriant visuomenės gerovę? Diskusijoje savo patirtimi ir idėjomis dalinsis: Jūratė Kazickaitė – "Kazicko fondo" vadovė, Prof. habil. dr. Egidijus Aleksandravičius - Lietuvoje žinomas viešasis intelektualas, istorikas, publicistas, kultūros tyrinėtojas, VDU Istorijos katedros profesorius, VDU universiteto Išeivijos instituto direktorius, Alvydas Žabolis - "Žabolis ir Partneriai" vadovas.

Reportažai (Diskusija „Lietuva, quo vadis? Ar mokame dalintis“ )

Anonsai (Diskusija „Lietuva, quo vadis? Ar mokame dalintis“ )

Kiti renginiai

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS 2018-04-05

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS

Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers. 2018-01-23

Watch the Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers in Vilnius and learn more about the progress of the project and what is planned for this year.

Makroprudencinės politikos konferencija 2017 2017-05-11

Lietuvos bankas organizuoja tarptautinę konferenciją „Ar nekilnojamojo turto kainos turėtų būti vienas iš makroprudencinės politikos tikslų?“ Ji aukšto lygio makroekonominės politikos formuotojus iš europinių ir tarptautinių institucijų,...

Lietuvos bankas 2017-03-14

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristato 2016 m. bankų sektoriaus rezultatus, naujausias skolinimo ir skolinimosi tendencijas, prognozes, vykstančius pokyčius mokėjimo paslaugų rinkoje.

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata” 2017-03-08

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata”

PR Lapės 2016 2017-01-23

„PR Lapės 2016“ – tai kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto apdovanojimai, kurių tikslas – įvertinti bei apdovanoti įdomiausius komunikacijos projektus.