Pasaulinė programavimo valanda Lietuvoje

2014-12-12


Gruodžio 8 d. visame pasaulyje vyko programavimo valandos („Hour of Code“) savaitė, kurios metu visi moksleiviai buvo raginami susipažinti su programavimo pagrindais ir pamatyti, kad programavimas – ne tokia ir sudėtinga veikla. Šiemet prie šios iniciatyvos prisijungė daugiau nei 100 mln. dalyvių iš viso pasaulio. „Microsoft Lietuva“ su partneriais šią iniciatyvą pristatė ir Lietuvoje. Gruodžio 8 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje prasidėjo lietuviška programavimo valandos iniciatyvos pamoka, kuri buvo transliuojama gyvai per „Delfi TV“, tad prie jos stebėjimo galėjo prisijungti ir kitos šalies mokyklos bei visi kiti norintys. Dalyviai, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar patirties, pamokos metu išvydo gyvai ir išmoko, kaip sukurti savo pirmąsias programėles ir žaidimus bei visą savaitę galėjo dalyvauti programavimo pamokose.

Reportažai (Pasaulinė programavimo valanda Lietuvoje)

Anonsai (Pasaulinė programavimo valanda Lietuvoje)

Kiti renginiai

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS 2018-04-05

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS

Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers. 2018-01-23

Watch the Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers in Vilnius and learn more about the progress of the project and what is planned for this year.

Makroprudencinės politikos konferencija 2017 2017-05-11

Lietuvos bankas organizuoja tarptautinę konferenciją „Ar nekilnojamojo turto kainos turėtų būti vienas iš makroprudencinės politikos tikslų?“ Ji aukšto lygio makroekonominės politikos formuotojus iš europinių ir tarptautinių institucijų,...

Lietuvos bankas 2017-03-14

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristato 2016 m. bankų sektoriaus rezultatus, naujausias skolinimo ir skolinimosi tendencijas, prognozes, vykstančius pokyčius mokėjimo paslaugų rinkoje.

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata” 2017-03-08

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata”

PR Lapės 2016 2017-01-23

„PR Lapės 2016“ – tai kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto apdovanojimai, kurių tikslas – įvertinti bei apdovanoti įdomiausius komunikacijos projektus.