Ar sutuoktinių rūpinimasis vienas kitu padeda ugdyti vaikus? (PL)

2014-01-16


Turintys vaikų sutuoktiniai turėtų suprasti, kad vaikai juos mato iš labai arti. Auginant vaikus, „baisiausia“ yra ne tai, kad jie nedaro to, ką mes liepiame jiems daryti, o tai, kad jie taip dažnai daro tai, ką iš tėvų mato. Mažos vaikų smegenys kruopščiai sugeria viską, ką tėvai daro, ką sako ir net viską, į ką jie žiūri pro pirštus. Kai jie mato vyrą ir žmoną vienas kitam atleidžiančius, mylinčius vienas kitą, galbūt kartais net skaudinančius vienas kitą, bet susitaikančius, vaikai išmoksta to, kas tarnaus jiems visa gyvenimą. Jiems nebūtinai reikia matyti “Tobulą santuoką”. Jiems tereikia matyti du žmones, kurie yra stiprūs, brandūs, atsakingi ir mylintys vienas kitą. Tėvai perteikia vaikams savo santykių pavyzdį. Kunigas Adam Skreczko yra Kardinolo Stepono Vyšinskio Universiteto (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Šeimos studijų fakulteto, Šeimos ir santuokos pastoracinės teologijos katedros vedėjas. Kunigas yra apsigynęs daktaro disertaciją šeimos tematika.

Kiti renginiai

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS 2018-04-05

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS

Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers. 2018-01-23

Watch the Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers in Vilnius and learn more about the progress of the project and what is planned for this year.

Makroprudencinės politikos konferencija 2017 2017-05-11

Lietuvos bankas organizuoja tarptautinę konferenciją „Ar nekilnojamojo turto kainos turėtų būti vienas iš makroprudencinės politikos tikslų?“ Ji aukšto lygio makroekonominės politikos formuotojus iš europinių ir tarptautinių institucijų,...

Lietuvos bankas 2017-03-14

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristato 2016 m. bankų sektoriaus rezultatus, naujausias skolinimo ir skolinimosi tendencijas, prognozes, vykstančius pokyčius mokėjimo paslaugų rinkoje.

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata” 2017-03-08

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata”

PR Lapės 2016 2017-01-23

„PR Lapės 2016“ – tai kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto apdovanojimai, kurių tikslas – įvertinti bei apdovanoti įdomiausius komunikacijos projektus.