Ar tave vis dar myliu arba ką gi man mylėti tavyje?

2014-01-16


Kelią santuokos link visada ženklina ypatingi išgyvenimai: atrastas žmogus, draugystės dovana, įsimylėjimo malonė, bendrystės ir tarpusavio supratimo branda, pasirengimas santuokai, šventės įvykis – tai sukelia palaimos ir pilnatvės jausmą. Asmuo atranda tobulai susiklosčiusio gyvenimo tikrovę. O kas gi paskui? Pirmas konfliktas santuokoje, bendrakeleivystės vingių skirtingumas, kasdienybės rutina, tėvystės ir motinystės tarnystės svoris. Dėl to kartais nutolsta draugai, linksmi vakarėliai. Atsiranda nuovargis, susierzinimas, apsipratimas ir net nuobodulys. Skirtingi momentiniai poreikiai. Kaip tada? Ar ištartas „myliu Tave“ vis dar toks pats gilus ir tikras? Ką aš myliu Tavyje? Ar įmanoma vienas kitą mylėti ir po daugelio metų santuokoje taip, kaip TADA, kai viskas atrodė tobula?.. Kunigas Ričardas Doveika ne vienerius metus talkina Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre, padeda poroms ruoštis Santuokos sakramentui, turi ilgametę šeimų sielovados patirtį.

Kiti renginiai

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS 2018-04-05

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS

Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers. 2018-01-23

Watch the Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers in Vilnius and learn more about the progress of the project and what is planned for this year.

Makroprudencinės politikos konferencija 2017 2017-05-11

Lietuvos bankas organizuoja tarptautinę konferenciją „Ar nekilnojamojo turto kainos turėtų būti vienas iš makroprudencinės politikos tikslų?“ Ji aukšto lygio makroekonominės politikos formuotojus iš europinių ir tarptautinių institucijų,...

Lietuvos bankas 2017-03-14

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristato 2016 m. bankų sektoriaus rezultatus, naujausias skolinimo ir skolinimosi tendencijas, prognozes, vykstančius pokyčius mokėjimo paslaugų rinkoje.

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata” 2017-03-08

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata”

PR Lapės 2016 2017-01-23

„PR Lapės 2016“ – tai kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto apdovanojimai, kurių tikslas – įvertinti bei apdovanoti įdomiausius komunikacijos projektus.