Ar seksas būna dvasingas? (PL)

2014-01-19


Kūno teologijos prezentacija – „Meilė, atskleidžiama per seksą bei pašvęstus dalykus“. Mes galime atrasti Dievą įsigilinę į giliausius širdies troškimus. Užmegzdamas tarptautinį dialogą Daniel diSilva atskleidžia kvapą užgniaužiančią žmogaus asmenybės viziją, pagrįstą Pop. Jono Pauliaus II Kūno Teologija. Šis mokymas atnešą viltį bei gydo, taip pat paaiškina kaip kiekvienas žmogus yra unikalus bei nepakartojamas ir yra sukurtas mylėti ir būti mylimas. Seksas ir meilė yra daug nuostabesni, nei mes paprastai įsivaizduojame. Įgauk gilesnį suvokimą, kaip nuostabu būti sukurtiems pagal Dievo paveikslą ir panašumą. Šis pašaukimas mylėti taip, kaip Kristus mus mylėjo, yra užantspauduotas mūsų kūnuose. Daniel di Silva. Pripažintas dainininkas bei dainų autorius, grojantis keletu muzikinių instrumentų, Daniel yra geriausiai žinomas kaip afro-kubietiškos perkusijos atlikėjas. Jis yra muzikavęs kartu su tokiomis JAV įžymybėmis kaip James Taylor, Alison Krauss, The Chieftains, Crispin, Natalie MacMaster, bei Gloria Estefan ir yra pasirodęs daugelyje didžiųjų pasaulio teatrų. Dabar Daniel yra apsistojęs ties Holivudu, Kalifornija, kur jis dirba kino pramonėje bei propaguoja gėrį, teisingumą bei grožį filmuose bei kitose pramoginėse srityse. Kaip evangelizuotojas, Daniel pasiekė daugybę vienišų žmonių, taip pat susituokusių ar susižadėjusių porų bei paauglių visame pasaulyje per savo pasirodymus, grįstus Jono Pauliaus II Kūno teologija.

Kiti renginiai

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS 2018-04-05

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS

Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers. 2018-01-23

Watch the Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers in Vilnius and learn more about the progress of the project and what is planned for this year.

Makroprudencinės politikos konferencija 2017 2017-05-11

Lietuvos bankas organizuoja tarptautinę konferenciją „Ar nekilnojamojo turto kainos turėtų būti vienas iš makroprudencinės politikos tikslų?“ Ji aukšto lygio makroekonominės politikos formuotojus iš europinių ir tarptautinių institucijų,...

Lietuvos bankas 2017-03-14

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristato 2016 m. bankų sektoriaus rezultatus, naujausias skolinimo ir skolinimosi tendencijas, prognozes, vykstančius pokyčius mokėjimo paslaugų rinkoje.

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata” 2017-03-08

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata”

PR Lapės 2016 2017-01-23

„PR Lapės 2016“ – tai kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto apdovanojimai, kurių tikslas – įvertinti bei apdovanoti įdomiausius komunikacijos projektus.