LIETUVOS ATVIRAS MUAYTHAI ČEMPIONATAS 2015

2015-04-23


Sparčiai populiarėjant Muaythai sportui, vienas laukiamiausių renginių šiuo metu yra balandžio 25-26 dienomis Vilniuje prekybos centre ” Panorama” vyksiantis atviras Lietuvos Muay Thai čempionatas, kurį organizuoja kovos menų klubas Fight Academy kartu su Lietuvos Muaythai sąjunga. Šis čempionatas pasižymės ir įsimins netik įspūdingomis kovomis, bet ir tuo jog vyks tokioje viešoje erdvėje, tad mūsų laukia tikrai įspūdingas ir nepamirštamas kovų savaitgalis. Išvysime tikras kraują stingdačias Muaythai kovas, nes čia jėgas išbandys stipriausi ir perspektyviausi Lietuvos bei užsienio sportininkai iš Baltarusijos, Latvijos bei Estijos. Lietuviai šiam turnyrui ruošiasi itin atsakingai,nes šis čempionatas tai kartu ir atranka į Lietuvos rinktinę kuri atstovaus Europos ir pasaulio čempionatuose, tačiau ar jiems pavyks įrodyt savo pranašumą ir apgint namų sienas pamatysime jau visai netrukus! Daug dėmesio bus skiriama iš žiniasklaidos, o taip pat vienas iš turnyro organizatorių Valentinas Bogdanovič minėjo, jog čempionatas bus transliuojamas per televiziją, taip pat užsiminė apie keletą muzikinių siurprizų. Įėjimas nemokamas, tad laukiami visi kovinio sporto aistruoliai!

Anonsai (LIETUVOS ATVIRAS MUAYTHAI ČEMPIONATAS 2015)

Kiti renginiai

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS 2018-04-05

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS

Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers. 2018-01-23

Watch the Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers in Vilnius and learn more about the progress of the project and what is planned for this year.

Makroprudencinės politikos konferencija 2017 2017-05-11

Lietuvos bankas organizuoja tarptautinę konferenciją „Ar nekilnojamojo turto kainos turėtų būti vienas iš makroprudencinės politikos tikslų?“ Ji aukšto lygio makroekonominės politikos formuotojus iš europinių ir tarptautinių institucijų,...

Lietuvos bankas 2017-03-14

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristato 2016 m. bankų sektoriaus rezultatus, naujausias skolinimo ir skolinimosi tendencijas, prognozes, vykstančius pokyčius mokėjimo paslaugų rinkoje.

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata” 2017-03-08

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata”

PR Lapės 2016 2017-01-23

„PR Lapės 2016“ – tai kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto apdovanojimai, kurių tikslas – įvertinti bei apdovanoti įdomiausius komunikacijos projektus.