Lietuvos-Baltarusijos ekonomikos forumas

2015-06-12


Lietuvoje jau vienuoliktą kartą vyks Lietuvos-Baltarusijos ekonomikos forumas. Birželio 8–10 d. verslininkai rinksis Marijampolėje. Forumą organizuoja Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) su partneriais. Pirmąją dieną svečiai lankysis Marijampolės įmonėse: ARVI įmonių grupės bendrovėse, UAB „Marijampolės pieno konservai“, UAB „Mantinga“ ir Padovinio žemės ūkio bendrovėje. Antrąją dieną rengiama konferencija, vyks diskusijos. LPK viceprezidentas Gediminas Rainys ir advokatų kontoros „Cobalt“ partneris Maksimas Saveljevas skaitys pranešimą apie dvišalio bendradarbiavimo ekonomikos ir prekybos srityse perspektyvas. Baltarusijos Respublikos Nacionalinės investicijų ir privatizacijos agentūros direktorė Natalja Nikandrova pasakos apie Baltarusijos Respublikos investicijų potencialą. LPK Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Baltarusijos Respublika verslo tarybos pirmininkas Sigitas Paulauskas pasidalys patirtimi apie Lietuvos verslo praktiką Baltarusijoje. Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų pirmininko pirmasis pavaduotojas Aleksandras Nachajenko skaitys pranešimą „Pakankamo perdirbimo kriterijų įgyvendinimas kaip viena iš sąlygų gauti Baltarusijos Respublikos prekės statusą“. AB „Baltarusijos universalioji prekybos birža“ valdybos pirmininkas Arkadijus Salikovas aptars Baltarusijos elektroninių biržos prekybos platformų praktinį panaudojimą ir perspektyvas, siekiant pagerinti Baltarusijos ir Lietuvos prekybinius bei ekonominius ryšius. Šiemet verslo forume ypatingas dėmesys bus skiriamas transporto ir logistikos, finansų ir bankų paslaugų, taip pat žemės ūkio bei maisto pramonės sritims. Organizuojamos diskusijos šiomis temomis. Numatoma, kad XI forume dalyvaus Lietuvos Respublikos ūkio ministras Evaldas Gustas ir Baltarusijos Respublikos ekonomikos ministras Vladimiras Zinovskij. Laukiama atvykstant daugiau kaip 100 Lietuvos ir Baltarusijos verslo įmonių, asociacijų bei valstybės institucijų atstovų. Generalinė renginio rėmėja – įmonių grupė ARVI. Rėmėjai – UAB „Marijampolės pieno konservai“ ir įmonių grupė „Penki kontinentai“, kurios specialistai įgyvendins forumo tiesioginę transliaciją birželio 9 d. nuo 10 val. iki 17 val. forumo svetainėje www.ltby.org ir portale www.delfi.lt. Įmonių grupės studija „Penki TV“ rengs reportažus iš forumo, kalbins jo dalyvius. Įmonių grupė „Penki kontinentai“ Baltarusijos rinkoje dirba daugiau nei penkiolika metų. Be to, nuolat remia įvairias Baltarusijos ambasados iniciatyvas Lietuvoje.

Reportažai (Lietuvos-Baltarusijos ekonomikos forumas)

Kiti renginiai

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS 2018-04-05

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS

Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers. 2018-01-23

Watch the Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers in Vilnius and learn more about the progress of the project and what is planned for this year.

Makroprudencinės politikos konferencija 2017 2017-05-11

Lietuvos bankas organizuoja tarptautinę konferenciją „Ar nekilnojamojo turto kainos turėtų būti vienas iš makroprudencinės politikos tikslų?“ Ji aukšto lygio makroekonominės politikos formuotojus iš europinių ir tarptautinių institucijų,...

Lietuvos bankas 2017-03-14

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristato 2016 m. bankų sektoriaus rezultatus, naujausias skolinimo ir skolinimosi tendencijas, prognozes, vykstančius pokyčius mokėjimo paslaugų rinkoje.

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata” 2017-03-08

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata”

PR Lapės 2016 2017-01-23

„PR Lapės 2016“ – tai kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto apdovanojimai, kurių tikslas – įvertinti bei apdovanoti įdomiausius komunikacijos projektus.