Diskusija „Lietuva, quo vadis? Inovacijų šalies kelias”

2015-09-17


Tai jau penktoji „Global Lithuanian Leaders“ tinklo ir advokatų kontoros TRINITI organiziuojama ciklo „Lietuva, quo vadis?” diskusija. Lietuva jau kuris laikas siekia tapti inovacijų šalimi ir matoma pasaulyje. Kaip to pasiekti? Kokia esama mokslo centrų, išradimų komercializavimo, verslo ir mokslo sinergijos situacija, valstybinės švietimo ir mokslo sistemos kryptis? Kokie šioje srityje pirmaujančių šalių sėkmės receptai galėtų būti pritaikomi Lietuvoje? Rimantas Jankauskas, Vilniaus universiteto mokslo vicerektorius Raimundas Paliukas, Seimo narys, Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkas Dr. Algirdas Žiogas, Tyrimų ir vystymo direktorius, Ciuricho universiteto molekulinės ir ląstelių biologijos mokslų daktaras Rimantas Kraujalis, Eksmos įmonių grupės valdybos pirmininkas, Vilniaus universiteto tarybos narys Kristijonas Vizbaras, „Brolis Semiconductors“ vienas iš įkūrėjų, technologinių sprendimų vadovas Moderatorius - Linas Sabaliauskas, advokatų kontoros TRINITI vadovaujantysis partneris Tarptautinių lietuvių profesionalų pasaulyje tinklas „GLL | Globalios Lietuvos Lyderiai“ tęsia iniciatyvą „Globalių idėjų klubas“. Tai diskusijų ciklas įkvėptas advokatų kontoros TRINITI. Šios iniciatyvos tikslas pradėti ar tęsti diskusiją temomis ir klausimais, kurie yra nepaprastai svarbūs Lietuvai ir jos ateičiai, tačiau yra retai ar net iš viso nėra aptariami viešojoje erdvėje. Ši diskusija Lietuvos inovacijų kelio tema – jau penktoji diskusijų cikle.

Reportažai (Diskusija „Lietuva, quo vadis? Inovacijų šalies kelias”)

Kiti renginiai

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS 2018-04-05

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS

Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers. 2018-01-23

Watch the Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers in Vilnius and learn more about the progress of the project and what is planned for this year.

Makroprudencinės politikos konferencija 2017 2017-05-11

Lietuvos bankas organizuoja tarptautinę konferenciją „Ar nekilnojamojo turto kainos turėtų būti vienas iš makroprudencinės politikos tikslų?“ Ji aukšto lygio makroekonominės politikos formuotojus iš europinių ir tarptautinių institucijų,...

Lietuvos bankas 2017-03-14

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristato 2016 m. bankų sektoriaus rezultatus, naujausias skolinimo ir skolinimosi tendencijas, prognozes, vykstančius pokyčius mokėjimo paslaugų rinkoje.

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata” 2017-03-08

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata”

PR Lapės 2016 2017-01-23

„PR Lapės 2016“ – tai kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto apdovanojimai, kurių tikslas – įvertinti bei apdovanoti įdomiausius komunikacijos projektus.