Convene Edukacinė programa

2014-02-11


Vilniaus konferencijų biuras didžiuojasi, galėdamas pristatyti jau antrąją tarptautinę dviejų dienų parodą–kontaktų mugę – CONVENE, skirtą Baltijos šalių konferencijų turizmo verslo atstovams. Renginys vyks 2014 m. vasario 12 – 13 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO. Pirmasis CONVENE, vykęs 2013 m. vasario mėnesį, susilaukė didelio užsienio ir Lietuvos verslo bei žiniasklaidos dėmesio. Planuojama, kad 2014 m. renginys augs 30%. Į CONVENE atvyks daugiau nei 160 potencialių užsienio klientų, besidominčių tarptautinių renginių organizavimo galimybėmis Baltijos jūros šalių regione. Su užsienio klientais susitiks ir savo paslaugas bei produktus pristatys konferencijų turizmo verslo atstovai (viešbučiai, netradicinės renginių organizavimo vietos, agentūros, konferencijų biurai, konferencijų centrai, įvairūs specializuotų paslaugų teikėjai) iš Lietuvos bei 6 kaimyninių valstybių: Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, Suomijos, Švedijos. Užsienio klientai bus atrenkami iš Europos asociacijų, korporacijų ir agentūrų sektoriaus, o susitikimai tarp parodos dalyvių ir klientų bus suplanuoti iš anksto. Dieną prieš renginį vyks edukacinė programa skirta renginio dalyviams, kurioje dalyvaus tarptautiniu mastu gerai žinomi konferencijų turizmo ekspertai. Neoficialios vakarienės metu paslaugų teikėjai turės galimybę užmegzti glaudesnius ryšius su užsienio ir vietiniais klientais. Darbinę renginio dalį užbaigs užsienio klientams organizuojami pažintiniai turai po Lietuvą, bei kitas kaimynines šalis. CONVENE edukacinė programa yra atvira visiems užsiregistravusiems CONVENE lankytojams irdalyviams. Programos temos sudomins ne tik konferencijų turizmo verslo atstovus, bet ir rinkodaros, reklamos, komunikacijos specialistus. Programa yra nemokama, anglų kalba.

Kiti renginiai

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS 2018-04-05

AGNĖS KUZMICKAITĖS 2018/19 METŲ KOLEKCIJOS PRISTATYMAS

Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers. 2018-01-23

Watch the Annual Press Conference of the Rail Baltica Implementers in Vilnius and learn more about the progress of the project and what is planned for this year.

Makroprudencinės politikos konferencija 2017 2017-05-11

Lietuvos bankas organizuoja tarptautinę konferenciją „Ar nekilnojamojo turto kainos turėtų būti vienas iš makroprudencinės politikos tikslų?“ Ji aukšto lygio makroekonominės politikos formuotojus iš europinių ir tarptautinių institucijų,...

Lietuvos bankas 2017-03-14

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristato 2016 m. bankų sektoriaus rezultatus, naujausias skolinimo ir skolinimosi tendencijas, prognozes, vykstančius pokyčius mokėjimo paslaugų rinkoje.

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata” 2017-03-08

Kasparas Uinskas – fortepijonas, solo rečitalis “Mėnesienos sonata”

PR Lapės 2016 2017-01-23

„PR Lapės 2016“ – tai kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto apdovanojimai, kurių tikslas – įvertinti bei apdovanoti įdomiausius komunikacijos projektus.